Bestyrelse

 

Bestyrelse og konsulenter efter generalforsamlingen den 7. APRIL 2018

Formand
Kaj Bertelsen
Hirtshals, 5152 5493
kaj@harmonikaspillere.dk
 
Næstformand
Jakob Sonne Christensen
Fredericia, 2151 0792
jakob@harmonikaspillere.dk

Kasserer
Maj-Britt Fisker
København S, 8842 9510
maj-britt@harmonikaspillere.dk
 
Sekretær
Freddy Reno Madsen
Fredericia, 7595 4329
freddy@harmonikaspillere.dk

Bestyrelsesmedlem og redaktør
Alfred Renner
Augustenborg, 7447 4337
alfred@harmonikaspillere.dk
 
Bestyrelsesmedlem
Claus Edlev
Hillerød, 4824 0850
claus@harmonikaspillere.dk

Bestyrelsesmedlem
Louise Kristensen
Rødovre
louise@harmonikaspillere.dk

Medlemskonsulent
Anne-Grete Jensen
Fredericia, 2460 6398
anne-grete@harmonikaspillere.dk

Konsulent for samarbejde med andre organisationer
Peter Thomsen
Sorø, 5783 2123
peter@harmonikaspillere.dk 

Kunstnerisk konsulent
Bjarne Glenstrup
Tune, 2980 3736
bjarne@harmonikaspillere.dk

Webmaster

Jakob S. Christensen
Fredericia, 2151 0792

webmaster@harmonikaspillere.dk

Webredaktør
Freddy Reno Madsen
Fredericia, 7595 4329
freddy@harmonikaspillere.dk